اطلاعیه مهم

1399-11-04

     اطلاعیه مهم 
اولیای گرامی 
باسلام  واحترام       
 
 به اطلاع می رساند در اجرای بخشنامه بازگشایی حضوری مدارس وبه استناد مصوبه شورای مدرسه ،برنامه  آموزش حضوری دانش آموزان پایه های اول و دوم از روز شنبه ۴ بهمن شروع خواهد شد. 
 
 
 توجه به نکات زیر مزید امتنان است:
 
 ۱- آموزش ها طبق برنامه هفتگی همزمان به صورت حضوری و مجازی(آنلاین ) ارائه می گردد. (فقط جهت هماهنگی بین کلاسها تغییراتی در ساعت شروع و خاتمه آنها اعمال شده است).
 اولیاء محترمی که تمایل دارند فرزندشان از کلاس های حضوری استفاده نماید جهت انجام برنامه ریزی های لازم، حداکثر تا ساعت ۲۰ روز پنج شنبه ۲ بهمن ماه  به معلم محترم کلاس اعلام نمایند.
لذا دانش آموزانی که روش غیر حضوری را انتخاب می نمایند  طبق برنامه هفتگی که اعلام معلم کلاس اعلام  می نماید بصورت آنلاین از کلاسها ونیز محتوی آموزشی ارسالی توسط معلم استفاده خواهند کرد.
 ۲- شرکت در کلاس های حضوری کاملا اختیاری بوده و هیچگونه اجباری در این زمینه وجود ندارد.
 
 ۳- آن دسته از دانش آموزان عزیزی که به صورت  حضوری از کلاس ها استفاده می کنند می توانند از برخی دروس به صورت حضوری  و برخی دیگر به صورت مجازی استفاده نمایند و هیچ گونه اجباری برای شرکت در همه کلاس ها وجود ندارد.
 
۴- دانش آموزان حضوری به دو گروه الف و ب تقسیم می شوند و یک روز در میان به مدرسه می آیند یعنی یک هفته ۳ روز و یک هفته ۲ روز وبرعکس 
 
۵- بدلیل رعایت پروتکل های بهداشتی امکان حضور دانش آموز در هردو گروه مقدور نمی باشد.
 
 ۶- در صورت عدم شرکت در کلاس های حضوری، تحت هیچ عنوان برای دانش آموز غیبت منظور نخواهد شد و از این بابت جای هیچ گونه نگرانی برای اولیاء محترم وجود ندارد.
اما چنانچه دانش آموزی درمدرسه حاضر نباشد قطعا باید از کلاس های انلاین همراه با سایر دانش آموزان غیر حضوری استفاده کند . 
 
 ۷- زمان حضور دانش آموزان در مدرسه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱:۰۵  می باشد و مسئولیت ایاب و ذهاب دانش آموزان  بر عهده اولیاء محترم خواهد بود.
 
 ۸- نظر به اهمیت رعایت پروتکلهای بهداشتی امکان نگهداری دانش آموزان قبل و پس از پایان کلاس در مدرسه میسر نمی باشد و انتظار می رود دانش آموزان راس ساعت در مدرسه حاضر شوند و در زمان معین مدرسه را ترک کنند . 
 
 ۹- به دلیل رعایت پروتکلهای بهداشتی اولیاء محترم نظارت فرمایند دانش آموزان لوازم التحریر و وسایل مورد نیاز  شخصی خود را در هر کلاس همراه داشته باشند.
 
 ۱۰-تا کید می شود دانش آموزان عزیزی که بیماری زمینه ای دارند همچنان از کلاس های انلاین استفاده کنند  و کسانی که علائم مشکوک و یا شبیه به کرونا (از جمله آنفولانزا، سرماخوردگی و ...) دارند  یا  اخیرا در میان اعضای خانواده آنها کسی به کرونا مبتلا شده است به هیچ عنوان در کلاس ها حضور پیدا نکنند.
 
 ۱۱- نظر به اهمیت رعایت پروتکلهای بهداشتی، اولیاء محترم و دانش آموزان عزیز حتما با ماسک و شیلد  در مدرسه حضور یابند.
همراه داشتن بطری آب و یک محلول ضد عفونی برای دانش آموزان الزامی می باشد .
 
۱۲-با توجه به شرایط پیش آمده و بیماری کرونا برای اطمینان خاطر و  آرامش بیشتر اولیا محترم در صورتی که فرزند شما دارای مشکل آموزشی یا ضعف آموزشی نمی باشد و به فضای مجازی دسترسی دارد همچنان از منزل آموزش ها را دنبال کند .
دانش آموزان با نیاز ویژه در کلاس و  مدرسه حاضر شوند .(مجددا یادآور می شوییم حضور و عدم حضور همه دانش آموزان اختیاری و با تشخیص اولیا محترم است ).
اولیا محترم با قرار گرفتن در فصل زمستان  ونیاز به تهویه هوا در کلاس ها حتما به پوشش فرزندان خود توجه داشته باشید .
نکته قابل توجه و مورد تاکید مدرسه جوانه  حضور به موقع دانش آموزان  همراه با لباس فرم در مدرسه  است .
  رعایت کامل بهداشت فردی و آراستگی دانش آموزان  ( مو ، ناخن ...) مانند گذشته از همه عزیزان انتظار می رود  . 
 
 
 ۱۳- درپایان از همکاری و همراهی شما اولیای عزیز صمیمانه تشکر و قدردانی می نماید 
 
                               علیزاده 
       مدیردبستان غیر دولتی جوانه ها ۲

clockPNG
calender

13

قبل از ظهر

07:59

پنجشنبه -30 دی ماه